O NIOart

Wszystko zaczęło się od poszukiwania pomarańczowego stołu, a zaowocowało powstaniem warsztatu produkującego meble na wymiar. Od 2012 roku wykonujemy dla naszych Klientów zabudowy mieszkań, domów oraz biur, projektujemy wnętrza i uzupełniamy je sprzętami najlepszych światowych producentów. Nasz zespół tworzy wyselekcjonowana kadra składająca się z architektów, stolarzy, projektantów. Współpracujemy również z zewnętrznymi biurami architektonicznymi.

Wykonując projekty pamiętamy, że to inwestycja na co najmniej kilka lat – a naturalną potrzebą każdego z nas, jest zbudowanie przyjaznego, estetycznego i funkcjonalnego otoczenia. Dzięki ogromnej dostępności sprzętów i  materiałów najwyższej jakości, w połączeniu z projektowaniem opartym o wspólnie tworzone z Klientami wizualizacje oraz indywidualne, stolarskie wykonania mebli i całych zabudów, zrealizowanie tej potrzeby jest możliwe.

Nasi partnerzy to firmy, które w swoich branżach są liderami, dzięki czemu wiemy, że polecamy Państwu i korzystamy z najlepszych produktów. Pracujemy m.in. z Blum, Peka, Hettich, Smeg, Miele, Egger, Pfleiderer, Elleci.

Wycena

* pola wymagane