Promocje / Wyprzedaż

Zapraszamy do zakupu sprzętów z ekspozycji z 2-letnią gwarancją. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym salonem.


Kuchnia

Zapraszamy do zakupu kuchni, którą wystawialiśmy na targach Home Warsaw Expo w Nadarzynie. Szafki są w stanie idealnym, nie mają uszkodzeń. Kolejność szafek można ustawić po swojemu, możemy też za dodatkową opłatą wykonać fronty/korpus np. do lodówki do zabudowy.

Szerokość szafek wiszących 120 cm, wykonane z płyty laminowanej Egger, szkło w ramce aluminiowej, oświetlenie LED barwa ciepła w profilu Zobal. Szafki dolne, szerokość 330 cm + boki po 3.6 cm wykonane z MDF frezowanego i lakierowanego w półmacie kolor RAL 9003, korpus Egger, szuflady na prowadnicach blum tandem, zawiasy blum, cargo Peka.

Słupek szerokość 120 cm + dodatkowe boki po 1,8 cm wykonane z płyty Egger, zawiasy blum. Cena mebli 6500 zł brutto. Cena nie zawiera blatu, pleców oraz sprzętów (w tym zlewu i baterii). Cena nie zawiera transportu i montażu - ustalany indywidualnie, zależnie od miejsca montażu.

NIOart
NIOart
NIOart
NIOart

Wycena

* pola wymagane