Okap Smeg

Okap SMEG to połączenie elegancji z nowoczesną technologią. Firma dołożyła wszelkich starań, aby każdy produkt był nie tylko stylowy, ale także wykonany z materiałów najwyższej jakości.

Mnogość modeli daje klientowi możliwość wyboru sprzętu idealnego do jego kuchni. Każdy produkt różni się od siebie nie tylko stylem, ale przede wszystkim metodą pochłaniania zapachów. Sprawia to, że każdy klient jest w stanie dobrać okap do swoich potrzeb.

Firma SMEG zadbała o to, aby każdy okap Smeg doskonale oczyszczał powietrze. Aby sprostać temu zadaniu, wyposażyła sprzęt w filtry z węglem aktywnym.

Każdy produkt składa się z nieco innego zestawu komponentów. Dzięki temu dobranie najlepszego sprzętu do wielkości pomieszczenia czy jego estetyki nie stanowi problemu. SMEG proponuje okapy, w których zewnętrzna warstwa wykonana jest ze szkła albo stali nierdzewnej. Możesz zakupić również okap emaliowany. Urządzenia te występują w kolorach bieli, modnego beżu, czerni czy stalowej szarości. Ponadto dostępne są zarówno modele, w których sterowanie odbywa się za pomocą przycisków, jak i takie, w których okap ustawia się w specjalnym panelu dotykowym. Każdy może więc wybrać opcję, która jest dla niego wygodniejsza.

SMEG okap - najważniejsze zalety

Dużą zaletą, którą posiada okap włoskiej marki SMEG, jest na pewno ciche działanie. Wszystkie urządzenia producenta zostały wykonane z dużą precyzją, co widać na pierwszy rzut oka, ale też słychać właśnie w cichej pracy tego sprzętu kuchennego. Każdy proponowany okap Smeg zapewnia świetną wydajność w oczyszczaniu powietrza. W czasie przebywania w kuchni Twoje ubrania nie absorbują więc zapachów smażenia czy gotowania. Jednocześnie okapy nie robią zbędnego hałasu, dzięki czemu w czasie przyrządzania posiłków można się swobodnie komunikować z domownikami.

Prezentowane urządzenia można wygodnie zamontować na przykład w zabudowie, chociaż sprawdzą się również jako samodzielnie elementy wyposażenia. Firma SMEG oferuje szeroką gamę nowoczesnych produktów, które doskonale oczyszczą powietrze w kuchni. Zapewnią też dodatkowe, punktowe oświetlenie, które ułatwi nadanie potrawom dokładnie takiego wyglądu, jak chcesz.


okap smeg
okap Smeg z kuchenką
urządzona kuchnia

Wycena

* pola wymagane