Piekarniki SMEG

Piekarnik SMEG daje maksimum funkcjonalności i bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, bowiem piekarniki firmy SMEG różnią się od siebie nie tylko względem estetyki, ale także materiałów, z których je wykonano i funkcjonalnością. W ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne urządzenia, w których będziesz w stanie przyrządzić wiele potraw, ale również wyspecjalizowane, takie jak np. do pizzy.

Nowoczesny piekarnik to duże ułatwienie w codziennym przygotowywaniu posiłków. Dzięki wyjątkowym funkcjom i programom, w które wyposażone jest każde urządzenie marki SMEG, niezależnie od rodzaju piekarnika możesz w prosty sposób wzbogacić swój jadłospis. Sprzęty te posiadają między innymi różne opcje pieczenia, utrzymywania potraw w cieple czy rozmrażania. Każdy piekarnik jest też łatwy w obsłudze i wyposażony w możliwości, które są tak bardzo pomocne w kuchni. Świetnymi przykładami są: sygnał dźwiękowy, który można ustawić na zakończenie czasu pieczenia, automatyczne wyłączenie urządzenia albo zaprogramowanie opóźnionego startu. Bardzo przydatne może okazać się również czyszczenie pirolityczne, dostępne w części piekarników. Sprawia ono, że urządzenie SMEG, pod wpływem odpowiedniej temperatury, zamienia tłuszcz i brud na popiół. Dzięki temu dużo łatwiej można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń po przygotowywaniu jedzenia. Po takim czyszczeniu wystarczy bowiem już tylko przetrzeć piekarnik.

Marka SMEG proponuje bardzo różnorodne produkty, od lodówek do tosterów, dlatego warto dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od swoich preferencji i ulubionych sposobów przyrządzania potraw. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ważnym czynnikiem w momencie podejmowania decyzji zakupowej jest nie tylko funkcjonalność, ale i wygląd produktu. SMEG to urządzenia, wśród których na pewno znajdzie się piekarnik dostosowany do stylu i kolorów Twojej kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami tych urządzeń.

SMEG dokłada wszelkich starań, aby produkowany przez firmę sprzęt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


piekarnik smeg
piekarnik w zabudowie
zdjęcie kuchni

Wycena

* pola wymagane